Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КЦС ВП від 25.04.2021 року у справі №572/4007/19 Ухвала КЦС ВП від 25.04.2021 року у справі №572/40...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 25.04.2021 року у справі №572/4007/19

Ухвала

17 вересня 2021 року

м. Київ

справа № 572/4007/19

провадження № 61-5560ск21

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Сакари Н. Ю. розглянув клопотання ОСОБА_1 про повернення судового збору за подачу касаційної скарги на постанову Рівненського апеляційного суду від 02 березня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання права власності у спільному майні на 1/2 частину садового (дачного) будинку,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 20 липня 2021 року касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Рівненського апеляційного суду від 02 березня 2021 року повернуто заявнику.

У вересні 2021 року до Верховного Суду надійшло клопотання ОСОБА_1 про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги відповідно до квитанцій від 31 березня 2021 року № 33 у розмірі 1 537,00 грн, від 17 травня 2021 року про сплату судового збору у розмірі 385,00 грн.

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

У матеріалах касаційного провадження відсутні оригінали квитанцій про сплату судового збору. До заяви про повернення судового збору не долучено оригіналів вказаних платіжних документів.

При поверненні суми судового збору поданий заявником платіжний документ, що посвідчує сплату судового збору, повертається заявнику, а до матеріалів справи приєднується належним чином посвідчена копія цього документа. Про заміну зазначеного документа робиться відповідна замітка в описі справи.

Вивчивши заяву ОСОБА_1 про повернення судового збору, вважаю, що вона задоволенню не підлягає, оскільки заявником не надано оригіналів квитанцій від 31 березня 2021 року № 33 у розмірі 1 537,00 грн, від 17 травня 2021 року про сплату судового збору у розмірі 385,00 грн, які було надіслано заявнику разом з касаційною скаргою та додатками до неї.

ОСОБА_1 не позбавлена можливості повторно звернутися до Верховного Суду із заявою (клопотанням) про повернення судового збору, надавши оригінали квитанцій, що підтверджують сплату судового збору за подання касаційної скарги.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

У задоволенні клопотання ОСОБА_1 про повернення судового збору за подання касаційної скарги постанову Рівненського апеляційного суду від 02 березня 2021 року, відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н. Ю. Сакара
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати