Главная Блог ... Новости Такого ще не було! ВРП вирішила припинити відставку "судді" - злочинця Ганни Білик Такого ще не було! ВРП вирішила припинити відставк...

Такого ще не було! ВРП вирішила припинити відставку "судді" - злочинця Ганни Білик

Отключить рекламу
Такого ще не було! ВРП вирішила припинити відставку \

Вища рада правосуддя під час засідання 8 лютого 2022 року прийняла рішення про припинення відставки судді Білик Ганни Олексіївни у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо неї за вчинення умисного злочину.

Білик Г.О. була звільнена з посади судді Броварського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку рішенням Вищої ради правосуддя від 7 вересня 2021 року.

Відповідно до статті 145 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» однією з підстав для припинення відставки судді є набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього за вчинення умисного злочину.

Згадайте новину: «Уверовала я!» Суддя Олександра Брагіна начебто через релігійні переконання відмовляється подавати е- декларацію

Вироком Вищого антикорупційного суду Білик Г.О. визнано винуватою за частиною третьою статті 368 КК України та призначено покарання у виді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки та з конфіскацією частини її майна. Ухвалою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 18 січня 2022 року вирок Вищого антикорупційного суду залишено без змін. Тож у ВРП наразі наявні правові підстави для припинення відставки Білик Г.О.

Припинення відставки судді є підставою для припинення виплати щомісячного довічного грошового утримання, що було нараховано у зв’язку з відставкою. Копію рішення Ради буде направлено до Пенсійного фонду України.

Джерело: ВРП

Згадайте новину: Промова у дебатах на 370 сторінок не врятувала! Хабарники у мантіях Новак та Білик позбавлені волі із конфіскацією

 • 4338

  Просмотров

 • 2

  Коментарии

 • 4338

  Просмотров

 • 2

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Виростили суддівську мафію на чолі ВРП і тепер всі дивуються. Надали їм захмарні зарплати і пенсії і думали,що цим собі суддів підкорили. Але зняттям з них повної відповідальності випустили джіна з глечика і тепер цей джін безсмертний і кровожадний. Судді приймають завідомо неправосудні рішення,ігнорують закони і Констуцію України,плюють на ЦПК і встановлену практику ВП ВС і не несуть жодної відповідальності . Я можу навести і вже не раз наводив про той "безпрєдєл",який чинять судді ВС,вже не говорячи про суддів першої і апеляційної інстанцій а ВРП покриває таких суддів. Чому ВРП припинила виконання рішення апеляційного суду неважко догадатися. Скоріше за все це рішення оскаржено до ВС і є домовленість,що воно буде скасовано. Україна це держава з мафіозно-клановим устроєм і законопослушній людини в такій державі не вижити.

  09.02.2022 11:45

  Дійсно так і є, нажаль... Не дав хабара судді, отримуй обвинувальний вирок, а про законність такого вироку взагалі немає що сказати... Відсутність відповідальності несе загрозу національного значення, без перебільшення.

  09.02.2022 13:12

  Да, Ганнусе не повезло... Но ведь ушла она на пенсию раньше, чем её привлекать начали. Теперь получается двойное наказание: сядет в тюрьму и лишится пенсии. Несмотря на то, что она взяточница, мне её жаль.

  09.02.2022 13:26

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст