27.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  114
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Ситник: "Чорну бухгалтерію" Партії Регіонів оцифрували

За інформацією керівника НАБУ Артема Ситника частину фігурантів документів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів вже встановлено, з ними проводяться допити

Про це повідомляє офіційний сайт НАБУ.

За словами Ситника, наразі на основі матеріалів даного кримінального провадження сформований оцифрований реєстр інформації.

Згадайте новину: Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади

"Частина осіб з числа згаданих у списках, наданих НАБУ Віктором Трепаком та Сергієм Лещенком, встановлена, тривають допити. Інші особи встановлюються", - заявив Ситник.

Директор Бюро повідомив, що наразі продовжується збір зразків почерку осіб, згаданих у списках, триває графологічна експертиза, встановлюються витрати, біля яких стоїть підпис конкретної особи.

Водночас Ситник зазначив, що ніхто з осіб, які заявляли про підроблення їхніх підписів у списках так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, так і не прийшов до НАБУ добровільно надати зразки свого почерку детективам.

Згадайте новину: Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича

"Не прийшли довести свою непричетність навіть ті, хто з трибуни парламенту кричав, що їхні прізвища у списках несправжні", – підкреслив директор Бюро.

  • Нагадаємо, 30 травня НАБУ розпочало розслідування на підставі заяви Трепака. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено детективами Бюро за попередньою правовою кваліфікацією за ч.4 ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).
  • Раніше директор Бюро пропонував особам, згаданим у списках, добровільно надати зразки свого почерку.

Джерело: Еспресо

Згадайте новину: Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення