Головна Блог ... Новини Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…» Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомоб...

Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1482

Відключити рекламу
 - tn1_golova_nabu_sitnik_informatsiya_pro_mayno_avtomobili_ta_zakordonni_poizdki_suddiv_perevagno_u_shveytsariyu_prosto_shokue_56bc910317154.jpg

На підсумковій прес-конференції за перші півроку роботи глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що в розробці НАБУ знаходяться 1500 суддів.

“Зараз аналітичне управління НАБУ отримало потужний ресурс, які буде використовуватися не тільки для забезпечення кримінального провадження детективами НАБУ. Ми підрахували, що приблизна кількість чиновників, які підслідні НАБУ, – 21 тис осіб. І потужності аналітичного управління використовуються для того, щоб створити досьє на цих чиновників, особливо це стосується судової гілки влади. В обробці наших аналітиків приблизно 1,5 тис суддів”, – заявив глава НАБУ.

За його словами, всі зібрані досьє вони будуть використовувати не тільки для відкриття кримінальних проваджень в разі виявлення зловживань, а й для направлення в інші компетентні органи – до Вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищу раду юстиції. “Та інформація, яка вже отримана щодо перших суддів, не може не шокувати в частині кількості майна і автомобілів, і закордонних поїздок. Особливо, де є швейцарські банки”, – сказав Ситник.

Згадайте новину: Единый государственный реестр корупционеров будет в открытом доступе

Всього, за словами Ситника, на сьогоднішній день кількість членів НАБУ становить 301 особа. “Окремо хотів би зупинитися на тому, що зараз закінчується друга хвиля конкурсу з відбору детективів. Найближчим часом буде відібрано 70-100 детективів. Головний підрозділ, який несе відповідальність за НАБУ, – підрозділ детективів. Зараз там 242 людини”, – заявив глава НАБУ.

Читайте інтерв'ю: Председатель Национального антикоррупционного бюро Артём Ситник: «Зарплата Председателя НАБ - 50 прожиточных минимумов, на сегодня около 60 тыс. гривен».

Другий дуже важливий підрозділ, який на сьогоднішній день сформовано на 70%, – оперативно-технічне управління. “Це люди, які мають спеціальні звання, люди в погонах, які забезпечують дві основні функції: зняття інформації з каналів зв’язку та візуальне спостереження за підозрюваними. Я навіть не розраховував, що до кінця 2015 року ми зможемо в приміщенні Бюро слухати підозрюваних в режимі онлайн, не звертаючись за відповідною допомогою доСБУ”, – заявив Ситник.

Джерело: Сьогодні

Згадайте новину: Корупціонер на дружину вже майно не запише: НАБУ підключили до Реєстру актів цивільного стану

 • 1482

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1482

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст