Головна Блог ... Новини Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не змо...

Ситник: Без скасування недоторканності НАБУ не зможе подолати корупцію в вищих ешелонах влади

Відключити рекламу
 - tn1_0_60580800_1464180849_5745a07193eaf.jpg

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник назвав причини, які гальмують роботу НАБУ.

За словами Ситника, основною перешкодою роботі НАБУ є недосконалість законодавства. «По-перше, потрібно надати можливість НАБУ здійснювати зняття інформації з каналів зв'язку автономно, а не через СБУ. Можливість самостійного зняття інформації дозволить зменшити ризики витоку інформації та прискорити проведення негласних слідчих дій. Друга проблема, з якою ми зіткнулися після того, як почали проводити розслідування,– це закон «Про доступ до судових рішень», – сказав Ситник.

Інтерв'ю: Інтерв'ю: Голова НАБУ Артем Ситник: «Я ніколи не давав хабарів. Мені погрожували. І нардепи завалюють НАБУ беззмістовними запитам»

Він зазначив, що велика кількість слідчих дій зірвалася, тому що інформація про них стала відома фігурантам розслідування. Глава НАБУ сказав, що є законопроект, який дозволить виправити цю ситуацію.

Ситник додав, що для того, щоб НАБУ могло вести кримінальні справи проти суддів і депутатів, необхідно внести зміни до Конституції, закони про судоустрій та статус суддів, а також до закону про статус народного депутата, й скасувати недоторканність нардепів і служителів Феміди. Без цього, впевнений Ситник, НАБУ не зможе подолати корупцію у вищих ешелонах влади.

Джерело: слово і діло

Згадайте новину: Голова НАБУ Ситник: «Інформація про майно, автомобілі та закордонні поїздки суддів переважно у Швейцарію просто шокує…»

 • 1406

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1406

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст