2019-11-08 | Автор: Korhovoy Nazar

SHERLOCK

Контролюйте, не забувайте, будьте краще
Официальный вебсайт
Facebook
Дата основания
2019-11-08
Количество сотрудников
5
Продукт

Sherlock - помічник для бізнесу, юриста та судді з мобільного.

1. Безкоштовний пошук в реєстрах:

юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (пошук за назвою/ЄДРПОУ);

судових рішень (пошук за номером справи/найменуванням сторони);

планових заходів контролю державними органами (пошук за ЄДРПОУ/назвою) (інтегрований пошук з порталом inspections.gov.ua)

2. Функціональна взаємодія з інформацією.

Сформуйте обрані інформаційні картки, контролюйте власні компанії та здійснюйте перевірку контрагентів.

Вам більше не потрібно кожного разу вводити в пошуці найменування, код ЄДРПОУ, зробіть це одного разу, а далі в один дотик переходьте до потрібної картки, будьте простіше.

Контролюйте власні судові справи, не пропускайте судові засідання, тексти судових рішень завжди під рукою, дата та час найближчого засідання відображається на інформаційній картці.

3. Моніторинг змін по реєстрам.

Здійснюйте моніторинг змін по реєстрам в автоматичному режимі (якщо відбудуться зміни по компанії, буде прийнята нова ухвала/рішення по судовій справі, вас включать в план-графік планових перевірок - додаток відправить вам сповіщення).

Гра почалась!

P.S.

Якщо у вас є ідеї по вдосконаленню продукту, ви бажаєте стати партнером – напишіть нам і ми обов’язково розглянемо вашу пропозицію.

Основатель
0_56940000_1573215103_5dc55b7f8b094.jpg
Korhovoy Nazar
startup_desc_empty
546
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст