2019-11-08 | Автор: Korhovoy Nazar

SHERLOCK

Контролюйте, не забувайте, будьте краще
Офіційний вебсайт
Facebook
Дата заснування
2019-11-08
Кількість працівників
5
Продукт

Sherlock - помічник для бізнесу, юриста та судді з мобільного.

1. Безкоштовний пошук в реєстрах:

юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (пошук за назвою/ЄДРПОУ);

судових рішень (пошук за номером справи/найменуванням сторони);

планових заходів контролю державними органами (пошук за ЄДРПОУ/назвою) (інтегрований пошук з порталом inspections.gov.ua)

2. Функціональна взаємодія з інформацією.

Сформуйте обрані інформаційні картки, контролюйте власні компанії та здійснюйте перевірку контрагентів.

Вам більше не потрібно кожного разу вводити в пошуці найменування, код ЄДРПОУ, зробіть це одного разу, а далі в один дотик переходьте до потрібної картки, будьте простіше.

Контролюйте власні судові справи, не пропускайте судові засідання, тексти судових рішень завжди під рукою, дата та час найближчого засідання відображається на інформаційній картці.

3. Моніторинг змін по реєстрам.

Здійснюйте моніторинг змін по реєстрам в автоматичному режимі (якщо відбудуться зміни по компанії, буде прийнята нова ухвала/рішення по судовій справі, вас включать в план-графік планових перевірок - додаток відправить вам сповіщення).

Гра почалась!

P.S.

Якщо у вас є ідеї по вдосконаленню продукту, ви бажаєте стати партнером – напишіть нам і ми обов’язково розглянемо вашу пропозицію.

Основатель
0_56940000_1573215103_5dc55b7f8b094.jpg
Korhovoy Nazar
Не укзано
1002
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст