Главная Блог ... Новости Що відомо про нового генпрокурора України Андрія Костіна Що відомо про нового генпрокурора України Андрія К...

Що відомо про нового генпрокурора України Андрія Костіна

Отключить рекламу
Що відомо про нового генпрокурора України Андрія Костіна - d4fe08c224a895086be5ff8f5888e671.jpg

Призначити генеральним прокурором України народного депутата "Слуги народу" Андрія Костіна запропонував Раді президент Володимир Зеленський. Комітет з питань правової політики Верховної ради вже підтримав кандидатуру Андрія Костіна на посаду генпрокурора, проголосували і нардепи.

Андрій Костін родом із Одеси. Народився він 17 квітня 1973 року. Має юридичну вищу освіту - закінчив Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова за фахом "правознавство".

Костін працював у різних адвокатських компаніях та інших організаціях. Пройшов шлях від юриста до керівника компанії.

Він очолював адвокатську компанію "Право”. Також був заступником голови Ради адвокатів Одеської області, заступником голови президії Об'єднання адвокатів "Одеська обласна колегія адвокатів".

Політичну діяльність розпочав 2010 року, коли став депутатом Одеської міськради.

2019-го був кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу". На час парламентських виборів: заступник голови Ради адвокатів Одеської області, безпартійний.

До останнього часу був заступником голови комітету Верховної Ради з питань правової політики, очільником підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв'язання спорів.

Також Костін входив до делегації для участі у Тристоронній контактній групі і працював в робочій підгрупі з політичних питань. Нардеп входить до Національної ради з питань антикорупційної політики.

2021 року отримав почесне звання Заслужений юрист України.

Згадайте новину: Президент Зеленський відсторонив Венедіктову від посади генпрокурора та усунув БАКАНОВА від виконання обов'язків Голови СБУ

 • 2138

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2138

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст