18.03.2016    Просмотров:  287
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Російському цинізму немає меж. Росія офіційно не визнає, що Янукович знаходиться на її території і блокує таким чином екстрадицію

Російському цинізму немає меж. Росія офіційно не визнає, що Янукович знаходиться на її території і блокує таким чином екстрадицію - rosiyskomu_tsinizmu_nemae_meg_rosiya_ofitsiyno_ne_viznae_shcho_yanukovich_znahoditsya_na_ii_teritorii_i_blokue_takim_chinom_ekstraditsiyu_56ebbd4387fe5.jpg

Росія офіційно не визнає, що розшукуваний екс-президент України Віктор Янукович перебуває на її території і таким чином блокує всі запити щодо його екстрадиції.

Про це в ефірі Громадського сказав керівник робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

Читайте статтю: Бессилие международного розыска или доставка преступников из-за границы не работает! 

«Ми неодноразово звертались і повідомляли конкретні адреси, але ніякої реакції з боку російської сторони немає», – сказав він.

Щодо зняття Інтерполом з розшуку Януковича через політичні мотиви, то Неволя зауважив, що зараз всі запити з України і Росії моніторяться дуже ретельно, бо подається багато оскаржень.

Згадайте новину: Лишённый звания Президента Украины гражданин Янукович подал иск против Украины в ЕСПЧ 

Наразі справу Януковича розглядає спеціальна комісія Інтерполу і на час перевірки його картку прибрали з сайту організації.

При цьому представник Українського бюро Інтерполу зауважив, що найближче засідання такої комісії має відбутись в кінці місяця, і саме на цьому засіданні може вирішитись питання про розшук українських екс-чиновників.

Нагадаємо, що у Інтерпол заблокував картки українських екс-чиновників через скарги.

Згадайте новину: Колишнього Президента України Віктора Януковича де- юре взято судом під варту. 

Дивиться інтерв'ю: Позбавлений звання Президента України Янукович зовсім не кається 

Джерело: Громадське

Згадайте новину: Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав в Європейському суді з прав людини.

Читайте інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели «Небесной сотни» и погибших работников правоохранительных органов? 

Інтерв'ю: Генеральный прокурор Украины Виктор Шокин: «Сейчас я не располагаю данными, что в расстреле Небесной сотни есть российский след. Но могу сказать, что фактически дело расследовано…» 

4
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: