20.01.2015    Переглядів:  292
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Колишнього Президента України Віктора Януковича де- юре взято судом під варту.

Колишнього Президента України Віктора Януковича де- юре взято судом під варту. - kolishnogo_prezidenta_ukraini_viktora_yanukovicha_zaochno_vzyato_sudom_pid_vartu_54be9e00e0535.jpg

19 січня 2015 року за клопотанням Генеральної прокуратури України Печерським районним судом міста Києва постановлено ухвалу про обрання запобіжного заходу у виді взяття під варту колишнього Президента України В. Януковича.

Обрання вказаного запобіжного заходу надає законні підстави слідчим Генеральної прокуратури України для звернення до Генеральної прокуратури РФ із запитом про видачу (екстрадицію) В. Януковича.

Окрім цього 19 січня 2015 року Печерським районним судом міста Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України постановлено ухвалу про обрання запобіжного заходу у виді взяття під варту колишнього прем''єр- міністра України Миколу Азарова,  колишнього міністра фінансів України Юрія Колобова,

За повідомленням: Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Також стало відомо, що  Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича, Миколу Азарова та Юрія Колобова.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України підозрює Віктора Януковича в організації вбивств на Майдані Незалежності 25 лютого 2014 року, розкраданні державного майна та нанесення матеріального збитку державі, а його старшого сина Олександра Януковича в ухиленні від сплати податків, службовому підробленні, розкраданні державних коштів, незаконному поверненні ПДВ.  

Миколу Азарова щонайменше підозрюють у причетності до незаконної приватизації ПАТ «Укртелеком.» 

Рішення суду про взяття підозрюваного під варту на території держави де був скоєний злочин та оголошення підозрюваних у розшук Інтерполом є обов’язкою умовою для правоохоронних органів та судів іншої держави для розгляду питання про екстрадицію підозрюваного, якщо він перебуває на території такої держави. Таким чином, сьогодні в України з'явилися законні підстави для звернення із клопотанням до Росії про видачу панів Януковича, Азарова та Колобова для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.

Читайте інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели "Небесной сотни" и погибших работников правоохранительных органов?

Згадайте новину: Янукович Віктор Федорович почав говорити!

Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав в Європейському суді з прав людини.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: