24.12.2014    Переглядів:  259
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Янукович Віктор Федорович почав говорити!

Янукович Віктор Федорович почав говорити! - yanukovich_viktor_fedorovich_pochav_govoriti_549a8cee70850.jpg

Після тривалого мовчання колишній Президент України Віктор Федорович Янукович почав спілкуватися з пресою та давати інтерв’ю.  Поки що не зрозуміло для чого. Сумно, але незважаючи на сплив часу після усіх трагічних подій Революції гідності в цій людині і близько немає жодної тіні каяття. Тобто колишній Президент України як то кажуть «залишився при своїй думці» і продовжує гратися у політику зі своїми малочисленими прихильниками.

Про що говорить колишній Президент України?  Якби Янукович залишився президентом і Крим залишився би українським, і війни не було б на сході УКраїни. В  нього не має рахунків за кордом, лідери опозиції вирішили його вбити і він був вимушений врятуватися втечею,  а фінансування сепаратистів ДНР та ЛНР цинічна брехня його ворогів.  Янукович розповідає, що рішення раптова змінити зовнішньополітичний вектор з європейського на проросійський він прийняв з метою врятувати ту економіку України, яка орієнтована на Росію та інших членів Митного Союзу. Проте Віктор Федорович не відповідає на пряме питання, яке йому неодноразово задають: чому він чотири  роки розповідав про європейський вибір України і  не бачив економічних проблем індустріальних районів на сході України. Янукович також вважає Майдан технологією та не вважає його наслідком відсутності реформ в Україні, страшенним рівнем корупції в усіх сферах суспільного життя та аморальним збагаченням його власної родини.

На наш погляд єдине, що правильно сказав Янукович, це його питання до діючої влади: чому до сьогодні не закінчено розслідування фактів загибелі «Небесної сотні» та загиблих працівників правоохоронних органів? Мабуть, бояться розкрити всю правду про те, що відбулось?

В першу чергу це запитання до Вас панове: Віталій Ярема – генеральний прокурор України та Арсен Аваков – міністр внутрішній справ України?

Інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить:  почему до сих пор не закончено расследование фактов  гибели "Небесной сотни" и погибших работников правоохранительных органов?

Згадайте новину: Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав у Європейському суді з прав людини.

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: