Стаття 24. Зберігання зерна на зерновому складі

Про зерно та ринок зерна в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 729

    Просмотров

  • 729

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Зерно підлягає зберіганню у зернових складах.

    Власники зерна мають право укладати договори складського зберігання зерна на зберігання зерна у зернових складах з отриманням складських документів на зерно, а також зберігати зерно у власних зерносховищах.

    При прийманні зерна на зберігання зерновий склад зобов'язаний здійснити аналіз його якості.

    Зерновий склад зобов'язаний вживати усіх заходів, передбачених цим Законом, нормативно-правовими актами, договором складського зберігання зерна, для забезпечення схоронності зерна, переданого йому на зберігання.

    Регламент зберігання зерна та продуктів його переробки затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

    {Статтю 24 доповнено новою частиною згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 ; в редакції Закону № 124-VIII від 15.01.2015 }

    Державний контроль за дотриманням зерновими складами зазначеного регламенту у процесі зберігання зерна та продуктів його переробки здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі.

    {Статтю 24 доповнено новою частиною згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-VIII від 15.01.2015 }

    Видача зерна володільцеві складського документа на зерно здійснюється в обмін на виписані на це зерно складські документи.

    Кожна із сторін договору складського зберігання зерна при відвантаженні зерна має право вимагати перевірки його якості. Витрати, пов'язані із проведенням аналізу його якості, несе сторона, що зажадала його перевірки.

    Предыдущая

    28/72

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст