Стаття 37. Види складських документів на зерно

Про зерно та ринок зерна в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 2987

    Просмотров

  • 2987

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Зерновий склад на підтвердження прийняття зерна видає один із таких документів:

    подвійне складське свідоцтво;

    просте складське свідоцтво;

    складську квитанцію.

    Складський документ на зерно виписується після передачі зерна на зберігання не пізніше наступного робочого дня.

    Після заповнення обов'язкових реквізитів простого або подвійного складського свідоцтва на зерно, реєстрації їх у реєстрі з присвоєнням порядкового номера заповнений бланк простого або подвійного складського свідоцтва на зерно передається особі, яка здала зерно на зберігання.

    Зерновий склад зобов'язаний виписувати окремо складські документи на зерно для партій зерна, що належать різним товарним класам, відповідно до нормативно-правових актів.

    {Частина четверта статті 37 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

    Форма бланків складських документів на зерно, порядок їх випуску, передачі, продажу зерновим складам встановлюються Кабінетом Міністрів України.

    Зерно, прийняте на зберігання за простим або подвійним складським свідоцтвом, може бути предметом застави протягом строку зберігання зерна шляхом застави відповідного свідоцтва.

    Зерновий склад повинен застрахувати зерно, прийняте на зберігання за простим або подвійним складським свідоцтвом, від ризиків випадкової загибелі, пошкодження або втрати за рахунок коштів поклажодавця.

    На вимогу особи, яка здала зерно на зберігання, зерновий склад зобов'язаний виписувати окремі складські документи на зерно на будь-які частини зданого на зберігання зерна.

    Нові складські документи на зерно видаються в обмін на раніше виписані.

    {Частину десяту статті 37 виключено на підставі Закону № 1193-VII від 09.04.2014 }

    Відносини, що виникають при обігу складських документів, регулюються цим Законом та іншими нормативно-правовими актами, з урахуванням встановлених цим Законом особливостей.

    Предыдущая

    42/72

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст