Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виноград та виноградне вино Стаття 8. Вина контрольованих найменувань за походженням Стаття 8. Вина контрольованих найменувань за поход...

Стаття 8. Вина контрольованих найменувань за походженням

Про виноград та виноградне вино (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 653

  Просмотров

 • 653

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Назва вин контрольованих найменувань за походженням надається кращим винам, виготовлення яких забезпечено стійкою сировинною базою і які мають високу якість протягом не менш як 5 років випуску. Всі стадії виробництва вин контрольованих найменувань за походженням повинні здійснюватися на підприємстві, розташованому у строго регламентованому географічному місці вирощування винограду.

  {Частина перша статті 8 в редакції Закону № 2974-VI від 03.02.2011 }

  Вина контрольованих найменувань за походженням затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, політики у сфері сільського господарства, за поданням виноробних підприємств.

  {Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Предыдущая

  8/15

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст