Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виконавче провадження Стаття 16. Представництво сторін у виконавчому провадженні Стаття 16. Представництво сторін у виконавчому про...

Стаття 16. Представництво сторін у виконавчому провадженні

Про виконавче провадження (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 3742

    Просмотров

  • 3742

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Сторони можуть реалізувати свої права і обов’язки у виконавчому провадженні самостійно або через представників. Особиста участь фізичної особи у виконавчому провадженні не позбавляє її права мати представника, крім випадку, коли боржник згідно з рішенням зобов’язаний вчинити певні дії особисто.

    2. Діти та особи, визнані судом недієздатними, реалізують свої права та виконують обов’язки, пов’язані з виконавчим провадженням, відповідно до вимог закону через своїх законних представників.

    3. Представництво юридичних осіб у виконавчому провадженні здійснюється їх керівниками чи органами, посадовими особами, які діють у межах повноважень, наданих їм законом чи установчими документами юридичної особи, або через представників юридичної особи.

    4. Представником юридичної особи у виконавчому провадженні може бути особа, яка відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань має право вчиняти дії від імені такої юридичної особи без довіреності. Повноваження представника юридичної особи у виконавчому провадженні можуть бути підтверджені довіреністю, виданою і оформленою відповідно до закону. Представник може вчиняти від імені особи, яку він представляє, усі процесуальні дії, що їх має право вчиняти така особа. Дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи у виконавчому провадженні можуть міститися в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або у виданій довіреності.

    Повноваження адвоката як представника підтверджуються одним з таких документів:

    {Абзац другий частини четвертої статті 16 в редакції Закону № 3022-IX від 10.04.2023 }

    1) довіреністю;

    {Абзац частини четвертої статті 16 в редакції Закону № 3022-IX від 10.04.2023 }

    2) ордером, виданим відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність";

    {Абзац частини четвертої статті 16 в редакції Закону № 3022-IX від 10.04.2023 }

    3) дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правничої допомоги, виданим відповідно до Закону України "Про безоплатну правничу допомогу".

    {Абзац частини четвертої статті 16 в редакції Закону № 3022-IX від 10.04.2023 }

    Предыдущая

    16/80

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати