Главная Сервисы для юристов ... Законы Про відпустки Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної пла...

Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін

Про відпустки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 5119

  Просмотров

 • 5119

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.

  {Частину другу статті 26 виключено на підставі Закону № 2073-III від 02.11.2000 }

  У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений частиною першою цієї статті.

  {Статтю 26 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 530-IX від 17.03.2020 }

  Предыдущая

  31/34

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст