Главная Сервисы для юристов ... Законы Про відпустки Стаття 12. Поділ щорічної відпустки на частини. Відкликання з відпустки Стаття 12. Поділ щорічної відпустки на частини. Ві...

Стаття 12. Поділ щорічної відпустки на частини. Відкликання з відпустки

Про відпустки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 4137

  Просмотров

 • 4137

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів.

  {Частина перша статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2073-III від 02.11.2000 , № 490-IV від 06.02.2003 }

  {У період дії воєнного стану не застосовуються норми частини другої статті 12 згідно із Законом № 2136-IX від 15.03.2022 з урахуванням змін, внесених Законом № 2352-IX від 01.07.2022 } Невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

  Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства з додержанням вимог частини першої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. У разі відкликання працівника з відпустки його працю оплачують з урахуванням тієї суми, що була нарахована на оплату невикористаної частини відпустки.

  {Частина третя статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2073-III від 02.11.2000 }

  Предыдущая

  12/34

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст