Главная Сервисы для юристов ... Законы Про відпустки Стаття 18-1. Відпустка у зв'язку з усиновленням дитини Стаття 18-1. Відпустка у зв'язку з усиновленням ди...

Стаття 18-1. Відпустка у зв'язку з усиновленням дитини

Про відпустки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Особі, яка усиновила дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв'язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів (70 календарних днів - при усиновленні двох і більше дітей) без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини (якщо усиновлювачами є подружжя - одному з них на їх розсуд).

{Частина перша статті 18 - 1 в редакції Закону № 2824-VI від 21.12.2010 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2728-VIII від 30.05.2019 }

Особа, яка усиновила дитину, має право на відпустку у зв'язку з усиновленням дитини за умови, якщо заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

{Частина друга статті 18 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2728-VIII від 30.05.2019 }

{Закон доповнено статтею 18 - 1 згідно із Законом № 573-VI від 23.09.2008 }

Предыдущая

22/34

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст