Главная Сервисы для юристов ... Законы Про відпустки Стаття 19-1. Відпустка при народженні дитини

Стаття 19-1. Відпустка при народженні дитини

Про відпустки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 820

  Просмотров

 • 820

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Одноразова оплачувана відпустка при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів (без урахування святкових і неробочих днів) надається не пізніше трьох місяців з дня народження дитини таким працівникам:

  1) чоловіку, дружина якого народила дитину;

  2) батьку дитини, який не перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір’ю дитини, за умови що вони спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, що підтверджується заявою матері дитини та свідоцтвом про народження дитини, в якому зазначена відповідна інформація про батька дитини;

  {Пункт 2 частини першої статті 191 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3494-IX від 22.11.2023 }

  3) одній із таких осіб: бабі або діду, або іншому повнолітньому родичу дитини, які фактично здійснюють догляд за дитиною, мати (батько) якої є одинокою матір’ю (одиноким батьком), на підставі заяви одинокої матері (одинокого батька) дитини.

  {Пункт 3 частини першої статті 191 в редакції Закону № 3494-IX від 22.11.2023 }

  Відпустка при народженні дитини надається лише одній з осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

  Тривалість відпустки при народженні дитини визначається працівником у заяві про її надання з урахуванням вимог, встановлених абзацом першим частини першої цієї статті.

  Відпустка при народженні дитини надається власником або уповноваженим ним органом особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої цієї статті, на підставі письмової заяви відповідної особи.

  Особа, яка отримала відпустку при народженні дитини, зобов’язана надати власнику або уповноваженому ним органу копії документа, необхідного для державної реєстрації народження дитини, або свідоцтва про народження дитини протягом 30 календарних днів з дня виходу в таку відпустку.

  Порядок надання відпустки при народженні дитини встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  {Закон доповнено статтею 19 - 1 згідно із Законом № 1401-IX від 15.04.2021 }

  Предыдущая

  24/34

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст