22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про видобування і переробку уранових руд Стаття 5. Право власності на уранові руди, продукти їх переробки та уранові об’єкти Стаття 5. Право власності на уранові руди, продукт...

Стаття 5. Право власності на уранові руди, продукти їх переробки та уранові об’єкти

Про видобування і переробку уранових руд (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Від імені Українського народу права власника на уранові руди, які містяться у надрах, здійснюють органи державної влади.

Видобуті з надр уранові руди та продукти їх переробки, які одержані відповідно до законодавства, є власністю суб’єктів видобування та переробки усіх форм власності, якщо інше не встановлено державним замовленням та міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Уранові руди та продукти їх переробки за державним замовленням закуповуються за договірними цінами, які забезпечують рівень рентабельності не нижче мінімального.

Майнові комплекси уранових об’єктів можуть перебувати у різних формах власності.

Перелік майнових комплексів уранових об’єктів, що перебувають у державній власності і не підлягають приватизації, затверджується Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України.

Предыдущая

5/17

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст