22

Стаття 13. Вимоги до персоналу уранових об’єктів

Про видобування і переробку уранових руд (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Персонал уранових об’єктів - це працівники, безпосередньо зайняті розвідкою, видобуванням, транспортуванням і переробкою уранових руд та припиненням діяльності уранових об’єктів.

Перелік цих працівників та їх категорії залежно від рівня можливого впливу іонізуючого випромінювання на здоров’я затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Обмеження за станом здоров’я для персоналу уранових об’єктів встановлюються відповідно до статті 36 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку".

Персонал уранових об’єктів повинен мати кваліфікацію та відповідну професійну підготовку.

Предыдущая

13/17

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст