22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про видобування і переробку уранових руд Стаття 14. Особливості соціального захисту персоналу уранових об’єктів Стаття 14. Особливості соціального захисту персона...

Стаття 14. Особливості соціального захисту персоналу уранових об’єктів

Про видобування і переробку уранових руд (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Персонал уранових об’єктів має право на соціально-економічну компенсацію негативного впливу виробничої діяльності уранових об’єктів у зв’язку з дією іонізуючого випромінювання. Види, розміри, джерела фінансування цих компенсацій залежно від негативного впливу іонізуючого випромінювання, а також порядок їх надання визначаються Кабінетом Міністрів України.

Персонал уранових об’єктів має право на професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації за рахунок підприємств.

Персонал уранових об’єктів підлягає обов’язковому страхуванню від впливу іонізуючого випромінювання та інших негативних факторів під час виробничої діяльності за рахунок коштів підприємств. Порядок та умови страхування визначаються законодавством України.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування повинні сприяти створенню необхідних соціально-побутових умов для працівників уранових об’єктів, які мешкають на відповідній території.

Предыдущая

14/17

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст