Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим Стаття 6. Здійснення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим Стаття 6. Здійснення повноважень депутата Верховно...

Стаття 6. Здійснення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим

Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 230

  Просмотров

 • 230

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим має всю повноту прав, які забезпечують його активну участь в діяльності Верховної Ради Автономної Республіки Крим та її органів, виконує їх доручення.

  На час проведення засідань Верховної Ради Автономної Республіки Крим, постійних комісій Верховної Ради Автономної Республіки Крим, а також для здійснення депутатських повноважень в інших випадках, передбачених цим Законом, депутат звільняється від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням йому середньої заробітної плати за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю, за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим.

  Депутат зобов'язаний брати участь у роботі Верховної Ради Автономної Республіки Крим та її органів.

  Депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим не може використовувати свій депутатський мандат в цілях, не пов'язаних з депутатською діяльністю.

  Повноваження депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим припиняються одночасно з припиненням повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

  Повноваження депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим припиняються достроково за рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим у випадках:

  1) складення повноважень за його особистою заявою;

  2) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього;

  3) визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;

  4) припинення громадянства України або вибуття на постійне місце проживання за межі України;

  5) відкликання виборцями;

  6) смерті;

  7) в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

  {Частину сьому статті 6 виключено на підставі Закону № 2487-VI від 10.07.2010 }

  {Положення частини статті 6, відповідно до якого зайняття депутатом посади, не сумісної з депутатським мандатом, тягне за собою припинення його повноважень, стосовно членів Ради міністрів Автономної Республіки Крим, представника Президента України в Автономній Республіці Крим втратило чинність, як таке, що є неконституційним на підставі Рішення Конституційного Суду № 19-рп/2001 від 21.12.2001 }

  Зайняття депутатом посади, не сумісної з депутатським мандатом, тягне за собою припинення його повноважень з моменту зайняття такої посади.

  У разі дострокового припинення повноважень депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим заміщення депутата, який достроково припинив повноваження, проводяться відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"

  {Частина дев'ята статті 6 в редакції Закону № 602-V від 12.01.2007 }

  Предыдущая

  6/18

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст