Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим Стаття 4. Склад і строк повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим Стаття 4. Склад і строк повноважень Верховної Ради...

Стаття 4. Склад і строк повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим

Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 221

  Просмотров

 • 221

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Верховна Рада Автономної Республіки Крим складається з 100 депутатів, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

  Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим, його перший заступник і заступник, голови постійних комісій Верховної Ради Автономної Республіки Крим здійснюють свої повноваження на постійній основі.

  Строк повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим становить п'ять років.

  {Частина третя статті 4 в редакції Закону № 1167-VI від 19.03.2009 - зміна вводиться в дію з дня призначення відповідно до Конституції і законів України наступних чергових виборів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, які будуть проведені у 2010 році; зміна не поширюється на депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим п'ятого скликання}

  Верховна Рада Автономної Республіки Крим є повноважною за умови обрання не менш як двох третин від її загального складу.

  Повноваження Верховної Ради Автономної Республіки Крим попереднього скликання припиняються з моменту відкриття першої сесії Верховної Ради Автономної Республіки Крим нового скликання.

  Повноваження Верховної Ради Автономної Республіки Крим можуть бути припинені Верховною Радою України достроково на підставах і в порядку, визначених Конституцією України.

  Предыдущая

  4/18

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст