Главная Сервисы для юристов ... Законы Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімплантатів Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімпланта...

Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімплантатів

Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 252

  Просмотров

 • 252

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Для виготовлення біоімплантатів використовуються анатомічні матеріали померлих донорів, узяті з додержанням вимог цього Закону.

  Виготовлення біоімплантатів, їх застосування і контроль якості, державна реєстрація та реалізація, ввезення на митну територію України та вивезення за її межі здійснюються з додержанням умов і в порядку, встановленому законодавством України щодо виробів медичного призначення.

  Предыдущая

  20/24

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст