Головна Сервіси для юристів ... Закони Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімплантатів Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімпланта...

Стаття 20. Виготовлення і застосування біоімплантатів

Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Для виготовлення біоімплантатів використовуються анатомічні матеріали померлих донорів, узяті з додержанням вимог цього Закону.

Виготовлення біоімплантатів, їх застосування і контроль якості, державна реєстрація та реалізація, ввезення на митну територію України та вивезення за її межі здійснюються з додержанням умов і в порядку, встановленому законодавством України щодо виробів медичного призначення.

Попередня

20/24

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст