Головна Сервіси для юристів ... Закони Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині Стаття 11. Контроль за діяльністю, пов'язаною з трансплантацією Стаття 11. Контроль за діяльністю, пов'язаною з т...

Стаття 11. Контроль за діяльністю, пов'язаною з трансплантацією

Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині (ЗМІСТ) Інші закони
 • 382

  Переглядів

 • 382

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державний контроль за додержанням вимог, встановлених законодавством про трансплантацію, здійснюється органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законами України.

  Громадський контроль за діяльністю, пов'язаною з трансплантацією, здійснюється об'єднаннями громадян відповідно до законодавства України.

  Попередня

  11/24

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст