Главная Сервисы для юристов ... Законы Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині Стаття 22. Права особи, яка дала згоду стати донором, і живого донора Стаття 22. Права особи, яка дала згоду стати донор...

Стаття 22. Права особи, яка дала згоду стати донором, і живого донора

Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 320

  Просмотров

 • 320

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Особа, яка дала згоду стати донором, до взяття гомотрансплантата має право відмовитися від даної нею раніше на це згоди.

  На випадок смерті донора, зараження його інфекційною хворобою, виникнення у нього інших хвороб чи розладів здоров'я у зв'язку з виконанням ним донорської функції він підлягає обов'язковому державному страхуванню в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  Донору в порядку, встановленому законом України, відшкодовується шкода, заподіяна ушкодженням здоров'я у зв'язку з виконанням ним донорської функції з урахуванням додаткових витрат на лікування, посилене харчування та інші заходи, спрямовані на його соціально-трудову та професійну реабілітацію.

  Предыдущая

  22/24

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст