Главная Сервисы для юристов ... Законы Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині Стаття 23. Соціальний захист донора та членів його сім'ї Стаття 23. Соціальний захист донора та членів його...

Стаття 23. Соціальний захист донора та членів його сім'ї

Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 210

  Просмотров

 • 210

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Інвалідність донора, що настала у зв'язку з виконанням ним донорської функції, прирівнюється до інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання.

  У разі смерті донора, що настала внаслідок виконання ним донорської функції, членам сім'ї померлого, які були на його утриманні, призначається пенсія у зв'язку з втратою годувальника. Призначення такої пенсії здійснюється у порядку та на умовах, встановлених законодавством України для призначення пенсії сім'ї годувальника, який помер внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання.

  Предыдущая

  23/24

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст