Главная Сервисы для юристов ... Законы Про судову експертизу Стаття 10. Особи, які можуть бути судовими експертами Стаття 10. Особи, які можуть бути судовими експерт...

Стаття 10. Особи, які можуть бути судовими експертами

Про судову експертизу (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1778

  Просмотров

 • 1778

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Судовими експертами можуть бути особи, які мають необхідні знання для надання висновку з досліджуваних питань.

  {Частина перша статті 10 із змінами, внесеними згідно і Законом № 1992-IV від 09.09.2004 }

  Судовими експертами державних спеціалізованих установ можуть бути фахівці, які мають відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста, пройшли відповідну підготовку та отримали кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності.

  {Частина друга статті 10 в редакції Закону № 1992-IV від 09.09.2004 }

  До проведення судових експертиз (обстежень і досліджень), крім тих, що проводяться виключно державними спеціалізованими установами, можуть залучатися також судові експерти, які не є працівниками цих установ, за умови, що вони мають відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста, пройшли відповідну підготовку в державних спеціалізованих установах Міністерства юстиції України, атестовані та отримали кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності у порядку, передбаченому цим Законом.

  {Статтю 10 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 1992-IV від 09.09.2004 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  Судовому експерту забороняється використовувати свої повноваження з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки та пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб.

  {Статтю 10 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 }

  До фахівця у відповідній галузі знань, який проводить судову експертизу, застосовуються положення цього Закону щодо гарантій, прав, обов’язків, відповідальності судового експерта, крім відповідальності за відмову від проведення експертизи та положень розділу III цього Закону.

  {Статтю 10 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

  Предыдущая

  11/26

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст