Главная Сервисы для юристов ... Законы Про судову експертизу Стаття 15. Фінансування судово-експертної діяльності Стаття 15. Фінансування судово-експертної діяльнос...

Стаття 15. Фінансування судово-експертної діяльності

Про судову експертизу (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1262

  Просмотров

 • 1262

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Проведення науково-дослідними установами судових експертиз наукових розробок з питань організації та проведення судових експертиз фінансується за рахунок Державного бюджету України.

  Проведення судових експертиз державними спеціалізованими установами у кримінальних провадженнях за дорученням слідчого, дізнавача, прокурора, суду та у справах про адміністративні правопорушення здійснюється за рахунок коштів, які цільовим призначенням виділяються цим експертним установам з Державного бюджету України.

  {Частина друга статті 15 в редакції Закону № 4652-VI від 13.04.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  Проведення судових експертиз, обстежень і досліджень судово-медичними та судово-психіатричними установами здійснюється за рахунок коштів, які безпосередньо і цільовим призначенням виділяються цим експертним установам з державного чи місцевого бюджету, за винятком випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.

  {Частина третя статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012 }

  Проведення судових експертиз, обстежень і досліджень у кримінальному провадженні державними спеціалізованими установами, судово-медичними та судово-психіатричними установами на замовлення підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, їх захисників, законного представника, потерпілого, його представника здійснюється за рахунок замовника.

  {Статтю 15 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012 }

  Витрати на проведення судових експертиз науково-дослідними установами Міністерства юстиції України та судово-медичними і судово-психіатричними установами Міністерства охорони здоров’я України у цивільних і господарських справах відшкодовуються в порядку, передбаченому чинним законодавством.

  Проведення інших експертних досліджень і обстежень державними спеціалізованими установами здійснюється за рахунок замовника.

  Державні спеціалізовані установи, а також фахівці, що не є працівниками цих установ, зазначені у статті 7 цього Закону, виконують інші роботи на договірних засадах.

  {Стаття 15 в редакції Закону № 1992-IV від 09.09.2004 }

  Предыдущая

  16/26

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст