Главная Сервисы для юристов ... Законы Про судову експертизу Стаття 19. Охорона державних спеціалізованих установ, що проводять судові експертизи Стаття 19. Охорона державних спеціалізованих устан...

Стаття 19. Охорона державних спеціалізованих установ, що проводять судові експертизи

Про судову експертизу (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 372

  Просмотров

 • 372

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  {Назва статті 19 в редакції Закону № 1992-IV від 09.09.2004 }

  Охорона приміщень і територій установ судових експертиз Міністерства юстиції України і Міністерства охорони здоров’я України, а також режим тримання осіб, які перебувають під вартою і направлені на судово-психіатричну експертизу, забезпечуються підрозділами відомчої воєнізованої охорони Державної судової адміністрації України за рахунок коштів, що виділяються на цю мету з державного бюджету.

  {Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 580-VIII від 02.07.2015 }

  Охорона експертних служб Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України забезпечується цими органами.

  {Частина друга статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 662-IV від 03.04.2003 - набуває чинності з 01.08.2003 року}

  Предыдущая

  21/26

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст