Главная Сервисы для юристов ... Законы Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні Стаття 10. Оскарження рішення уповноваженого органу про втрату статусу резидента Дія Сіті в адміністративному порядку Стаття 10. Оскарження рішення уповноваженого орган...

Стаття 10. Оскарження рішення уповноваженого органу про втрату статусу резидента Дія Сіті в адміністративному порядку

Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 604

  Просмотров

 • 604

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Резидент Дія Сіті має право оскаржити в адміністративному порядку рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті, прийняте стосовно нього уповноваженим органом з підстав, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 9 цього Закону, протягом 10 робочих днів з дня опублікування такого рішення.

  2. Для розгляду скарг на рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті уповноважений орган утворює апеляційну комісію. Персональний склад апеляційної комісії затверджується уповноваженим органом з урахуванням вимог цього Закону. У розгляді скарги на рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті не може брати участь особа, яка від імені уповноваженого органу прийняла оскаржуване рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті. Половину складу апеляційної комісії мають становити представники громадськості, які обираються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  3. Порядок подання та розгляду скарг на рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті, прийняття рішення апеляційною комісією затверджується Кабінетом Міністрів України з урахуванням вимог цього Закону.

  4. Під час процедури адміністративного оскарження обов’язок доведення наявності підстав для прийняття рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті покладається на уповноважений орган.

  5. Апеляційна комісія зобов’язана розглянути скаргу на рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті та прийняти вмотивоване рішення про скасування, зміну або залишення такого рішення без змін протягом 20 робочих днів з дня подання скарги, а у разі подовження апеляційною комісією строку розгляду - протягом 30 робочих днів з дня отримання скарги. Якщо протягом передбаченого цією частиною строку апеляційна комісія не прийняла рішення про скасування чи зміну рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті, вважається, що апеляційна комісія прийняла рішення про залишення рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті без змін.

  Протягом трьох робочих днів з дня прийняття апеляційною комісією рішення про скасування, зміну або залишення рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті без змін таке рішення публікується на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет та одночасно надсилається в електронній формі з електронним підписом, накладеним відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги", на адресу електронної пошти резидента Дія Сіті, зазначену в реєстрі Дія Сіті.

  6. У разі оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті з підстав, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 9 цього Закону, в адміністративному порядку запис про втрату статусу резидента Дія Сіті не вноситься до реєстру Дія Сіті до завершення процедури адміністративного оскарження з урахуванням положень частин сьомої та восьмої цієї статті.

  7. Рішення апеляційної комісії набирає чинності в день його опублікування на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет. Уповноважений орган забезпечує внесення запису про втрату статусу резидента Дія Сіті до реєстру Дія Сіті на п’ятий робочий день, наступний за днем опублікування рішення апеляційної комісії про залишення рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті з підстав, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 9 цього Закону, без змін, або про зміну такого рішення (якщо відповідна зміна не вплинула на резолютивну частину рішення).

  8. Резидент Дія Сіті втрачає право на оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті в адміністративному порядку, а розпочаті процедури адміністративного оскарження підлягають припиненню, якщо резидент Дія Сіті оскаржив таке рішення до суду. У такому разі уповноважений орган забезпечує внесення до реєстру Дія Сіті запису про втрату статусу резидента Дія Сіті на наступний робочий день за днем припинення процедури адміністративного оскарження, крім випадку, передбаченого частиною третьою статті 11 цього Закону.

  Предыдущая

  10/33

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст