Главная Сервисы для юристов ... Законы Про професійних творчих працівників та творчі спілки Стаття 20. Координаційна та фахові ради творчих спілок Стаття 20. Координаційна та фахові ради творчих сп...

Стаття 20. Координаційна та фахові ради творчих спілок

Про професійних творчих працівників та творчі спілки (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 144

  Просмотров

 • 144

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Для координації діяльності та захисту інтересів творчих спілок може створюватися Координаційна рада.

  Координаційна рада формується з представників тих творчих спілок, що виявили бажання стати її членами. До Координаційної ради за посадою входять голови правлінь творчих спілок. Інші члени ради обираються відповідно до положення про неї, що затверджується пленумом (конференцією) творчих спілок.

  Засідання Координаційної ради творчих спілок проводиться не рідше одного разу на півріччя та на вимогу не менш як третини членів ради.

  Координаційна рада творчих спілок:

  координує діяльність творчих спілок;

  представляє в державних органах спільні інтереси творчих спілок;

  визначає спільні заходи і завдання творчих спілок;

  сприяє вивченню та поширенню позитивного досвіду роботи творчих спілок.

  Рішення Координаційної ради мають рекомендаційний характер.

  Творчі спілки можуть створювати регіональні (місцеві) фахові ради творчих спілок, повноваження та основні напрями діяльності яких визначаються їх положеннями, затвердженими пленумом (конференцією) творчих спілок.

  Розділ IV
  МАЙНОВІ ПИТАННЯ, ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ТВОРЧИХ СПІЛОК ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРОФЕСІЙНИХ ТВОРЧИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ТВОРЧІ СПІЛКИ

  Предыдущая

  20/27

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст