Стаття 19. Інформація про приватизацію

Про приватизацію державного майна (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 453

    Просмотров

  • 453

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Фонд державного майна України здійснює відповідно до законодавства комплекс заходів щодо забезпечення прозорості приватизації, провадження інформаційно-пропагандистської та рекламної діяльності з питань проведення приватизації, висвітлення приватизаційних процесів шляхом оприлюднення в засобах масової інформації (на веб-сайті Фонду державного майна України; в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації - Державному інформаційному бюлетені про приватизацію та додатку до нього; в Інтернеті) повідомлень про хід і результати приватизації.

    2. Інформація про приватизацію включає відомості стосовно:

    переліків об’єктів, що підлягають підготовці до приватизації та приватизації;

    переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про приватизацію, умов їх продажу;

    строку, протягом якого приймаються до розгляду плани приватизації та заяви на право продажу об’єктів приватизації;

    рішення про затвердження планів приватизації та укладення угод з юридичними особами або спеціалістами щодо розроблення проектів планів приватизації та продажу об’єкта приватизації, а також підстав для прийняття таких рішень;

    результатів виконання планів приватизації, що підлягають опублікуванню в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, які розповсюджуються за передплатою і в роздрібній торгівлі, місцевих засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

    {Абзац шостий частини другої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

    Інформація про результати приватизації об’єкта (переможець конкурсу, аукціону, іншого способу приватизації; ціна, за якою придбано об’єкт приватизації; дані про покупців, розподіл приватизованих акцій (часток, паїв) між новими власниками (окремо щодо кожної юридичної особи) підлягає опублікуванню в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, а також на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України протягом 30 календарних днів після затвердження державним органом приватизації результатів продажу або протягом 30 календарних днів з дня укладення договору купівлі-продажу та подається відповідному органу виконавчої влади, в управлінні якого перебував об’єкт.

    {Абзац сьомий частини другої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

    3. Фонд державного майна України забезпечує вивчення попиту на об’єкти приватизації, динаміки попиту та сприяє його формуванню шляхом підвищення рівня поінформованості покупців у результаті оприлюднення в засобах масової інформації відповідних матеріалів, участі в економічних форумах, виставках, конференціях.

    4. В інформаційному повідомленні про продаж державного майна, крім продажу пакета акцій (часток, паїв), обов’язково зазначаються:

    найменування об’єкта приватизації, його місцезнаходження;

    ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ;

    обсяг та основна номенклатура продукції (робіт, послуг), у тому числі експортної;

    кількість та склад робочих місць;

    баланс активів і пасивів, вартість власного капіталу, звіт про фінансові результати, про рух коштів, інші відомості, які характеризують фінансово-майновий стан об’єкта приватизації за останні три роки;

    дані про будівлі (споруди, нежитлові приміщення) та земельну ділянку державної власності, на якій розташовано об’єкт (місце розташування, площа земельної ділянки, її цільове призначення), функціональне використання будівель (споруд, нежитлових приміщень) та умови користування ними;

    відомості про обсяги викидів та скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, утворення і розміщення відходів, стан земельної ділянки державної власності, природоохоронного обладнання та споруд, інформація про сплату екологічних зборів та платежів (у разі їх наявності) тощо;

    початкова ціна об’єкта, умови його продажу та експлуатації;

    сума коштів, що вноситься покупцями (у розмірі 10 відсотків початкової ціни об’єкта);

    найменування установи банку, її адреса та номер рахунка, відкритого для проведення розрахунків за придбані об’єкти;

    кінцевий строк прийняття заяви про участь в аукціоні, конкурсі;

    час і місце проведення огляду об’єкта;

    дата, час і місце проведення аукціону, конкурсу;

    інші відомості (за рішенням державного органу приватизації).

    5. До інформаційного повідомлення про продаж пакета акцій (часток, паїв) господарського товариства включаються відомості про:

    ідентифікаційний код товариства згідно з ЄДРПОУ;

    найменування товариства;

    місцезнаходження товариства;

    розмір статутного капіталу товариства;

    кількість акцій (розмір паю, частки), запропонованих до продажу (в тому числі у відсотках статутного капіталу);

    номінальну вартість однієї акції (паю, частки);

    площу земельної ділянки;

    середньооблікову чисельність працівників;

    обсяг реалізації продукції господарського товариства за підсумками останніх трьох років;

    монопольне (домінуюче) становище на товарних ринках;

    показники економічної діяльності, в тому числі баланс активів і пасивів, рентабельність, вартість власного капіталу, величину чистого прибутку за останні три роки;

    обсяги викидів та скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, утворення і розміщення відходів, стан земельної ділянки, природоохоронного обладнання та споруд, інформація про сплату екологічних зборів та платежів (у разі їх наявності) тощо;

    дату, час та місце проведення продажу;

    початкову ціну об’єкта, умови продажу;

    розмір пакета акцій, що підлягає закріпленню (закріплено) в державній власності;

    інші відомості (за рішенням державного органу приватизації).

    6. Конкурс з продажу пакетів акцій об’єктів групи Г проводиться не раніше ніж через 30 днів, але не пізніше 45 днів після опублікування інформації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації та на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

    {Абзац перший частини шостої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

    Інші конкурси, аукціони з продажу об’єктів приватизації та продаж акцій на фондових біржах проводяться не раніше ніж через 20 днів після опублікування інформації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації та на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

    {Абзац другий частини шостої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

    7. Типовий перелік відомостей для різних способів продажу, обов’язковий для публікації в офіційних друкованих виданнях державних органів приватизації, порядок подання таких відомостей встановлює Фонд державного майна України.

    {Стаття 19 в редакції Закону № 4336-VI від 13.01.2012 }

    Предыдущая

    32/43

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст