Главная Сервисы для юристов ... Законы Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 5. Розмір державних централізованих капіталовкладень для агропромислового комплексу Стаття 5. Розмір державних централізованих капітал...

Стаття 5. Розмір державних централізованих капіталовкладень для агропромислового комплексу

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 892

  Просмотров

 • 892

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Розмір державних централізованих капіталовкладень, що спрямовуються на зміцнення матеріально-технічної бази соціальної сфери села та агропромислового комплексу, має становити не менше одного процента від вартості валового внутрішнього продукту України. Ці капіталовкладення виділяються в Державному бюджеті України окремим рядком.

  {Частина перша статті 5 в редакції Закону № 216/97-ВР від 16.04.97 }

  На будівництво об’єктів невиробничого призначення в сільській місцевості використовується не менш як 50 процентів державних централізованих капіталовкладень, передбачених цією статтею.

  Відповідно до зміни цін на будівельні матеріали, обладнання та послуги здійснюється індексація виділених централізованих капіталовкладень.

  Централізовані капіталовкладення спрямовуються передусім на реалізацію державних програм.

  Предыдущая

  5/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст