Главная Сервисы для юристов ... Законы Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 13. Забезпечення жителів села товарами масового споживання, автотранспортом, будівельними матеріалами і паливом Стаття 13. Забезпечення жителів села товарами масо...

Стаття 13. Забезпечення жителів села товарами масового споживання, автотранспортом, будівельними матеріалами і паливом

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 426

  Просмотров

 • 426

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Товари масового споживання для села і міста реалізуються за єдиними цінами. Забезпечення ними пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, вдів, дітей-сиріт та багатодітних сімей здійснюється за однаковими для міста і села нормативами.

  {Частина перша статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2581-VIII від 02.10.2018 }

  Сільським жителям, які працюють в агропромисловому комплексі та соціальній сфері села, виділяється половина державних ринкових лімітів на автотранспорт і 90 процентів - на будівельні матеріали. Гарантується першочерговий продаж їм сільськогосподарської техніки, інвентаря та інших товарів.

  Обгрунтована потреба сільських жителів у паливі забезпечується у повному обсязі.

  Предыдущая

  13/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст