Главная Сервисы для юристов ... Законы Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 17. Гарантії прав виробника (власника) на свою продукцію Стаття 17. Гарантії прав виробника (власника) на с...

Стаття 17. Гарантії прав виробника (власника) на свою продукцію

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 394

  Просмотров

 • 394

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Колективним сільськогосподарським підприємствам, радгоспам, іншим державним і фермерським та індивідуальним господарствам гарантуються самостійність у визначенні напряму виробничої діяльності та право повної власності на свою продукцію, їм надається право на добровільне (на договірній основі) прийняття державного замовлення на продукцію чи на вільну торгівлю, крім випадків, передбачених законодавством.

  {Частина перша статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2454-IV від 03.03.2005 }

  Виробникам (власникам) продукції сільського господарства і промисловості агропромислового комплексу гарантується право вільного вибору партнерів за централізованими формами заготівель та прямих зв’язків (державних, кооперативних) на договірній основі.

  Предыдущая

  17/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст