Главная Сервисы для юристов ... Законы Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві Стаття 22. Квота прийому сільської молоді до вищих навчальних закладів Стаття 22. Квота прийому сільської молоді до вищих...

Стаття 22. Квота прийому сільської молоді до вищих навчальних закладів

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 413

  Просмотров

 • 413

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  В усіх вищих навчальних закладах (університетах, інститутах), коледжах, технікумах тощо встановлюється квота прийому сільської молоді, яка є обов’язковою для виконання. Порядок та умови квотування, а також використання випускників визначаються Урядом.

  Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів та робітничих кадрів для виробничої і соціальної сфери села у державних навчальних закладах здійснюються за рахунок державного і місцевого бюджетів, а також на підставі договорів між навчальними закладами, підприємствами, організаціями.

  Перепідготовка і підвищення кваліфікації спеціалістів, робітничих кадрів є обов’язковими і здійснюються періодично в строки, визначені державними органами. У разі невиконання договорів про перепідготовку і підвищення кваліфікації працівників колективні сільськогосподарські підприємства, радгоспи, інші державні підприємства, фермерські господарства відшкодовують матеріальні витрати у державний та місцевий бюджети в порядку, визначеному Урядом.

  {Частина третя статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2454-IV від 03.03.2005 }

  Предыдущая

  22/25

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст