Главная Сервисы для юристов ... Законы Про іпотечні облігації Стаття 6. Загальні умови виконання зобов'язань за іпотечними облігаціями Стаття 6. Загальні умови виконання зобов'язань за ...

Стаття 6. Загальні умови виконання зобов'язань за іпотечними облігаціями

Про іпотечні облігації (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 230

  Просмотров

 • 230

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Виконання зобов'язань за іпотечними облігаціями здійснюється в порядку та у строки, визначені в їх проспекті (рішенні про емісію), а для структурованих іпотечних облігацій - також у договорі про управління іпотечним покриттям.

  2. Проспектом (рішенням про емісію) може передбачатися надання власникам іпотечних облігацій гарантії щодо виконання грошових зобов'язань емітента або створення для цієї мети спеціального резервного чи страхового фонду.

  3. Процент за іпотечними облігаціями може бути фіксованим або плаваючим. У разі застосування плаваючого процента у проспекті (рішенні про емісію) повинні зазначатися критерії або формула для його розрахунку.

  4. Емітент може за власною ініціативою здійснити дострокове погашення іпотечних облігацій виключно у разі, якщо це передбачено у проспекті (рішенні про емісію).

  Предыдущая

  6/29

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст