Главная Сервисы для юристов ... Законы Про іпотечні облігації Стаття 28. Оприлюднення та розкриття інформації про іпотечні облігації Стаття 28. Оприлюднення та розкриття інформації пр...

Стаття 28. Оприлюднення та розкриття інформації про іпотечні облігації

Про іпотечні облігації (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 238

  Просмотров

 • 238

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Емітенти, які розмістили іпотечні облігації, зобов'язані у строки, порядку та формі, що встановлені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, оприлюднювати та розкривати повну інформацію про:

  фінансово-господарське становище і результати своєї діяльності;

  будь-які юридичні факти (дії та/або події), які можуть вплинути на виконання зобов'язань за іпотечними облігаціями;

  відповідність стану іпотечного покриття вимогам цього Закону.

  2. Інформацію про власників іпотечних облігацій надає Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку особа, яка веде облік прав власності на іпотечні облігації, у строки, порядку та формі, що встановлені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

  Предыдущая

  29/29

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст