Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України Стаття 16. Строки накладання дисциплінарних стягнень Стаття 16. Строки накладання дисциплінарних стягне...

Стаття 16. Строки накладання дисциплінарних стягнень

Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 619

  Просмотров

 • 619

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Дисциплінарне стягнення накладається у строк до одного місяця з дня, коли про проступок стало відомо начальнику.

  У разі проведення за фактом учинення проступку службового розслідування, кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення на осіб рядового і начальницького складу дисциплінарне стягнення може бути накладено не пізніше одного місяця з дня закінчення службового розслідування, кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення, не враховуючи періоду тимчасової непрацездатності або перебування у відпустці.

  {Частина друга статті 16 в редакції Закону № 4652-VI від 13.04.2012 }

  Дисциплінарне стягнення не може бути накладено, якщо з дня вчинення проступку минуло більше півроку. У цей період не включається строк проведення службового розслідування або кримінального провадження або провадження у справі про адміністративне правопорушення.

  {Частина третя статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012 }

  Предыдущая

  16/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст