Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші за званням та посадою Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші...

Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші за званням та посадою

Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 2203

  Просмотров

 • 2203

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Начальник - особа начальницького складу, яка має право віддавати накази та розпорядження, застосовувати заохочення і накладати дисциплінарні стягнення або порушувати клопотання про це перед старшим прямим начальником.

  Начальники, яким особи рядового і начальницького складу підпорядковані по службі хоча б тимчасово, якщо про це оголошено наказом, вважаються прямими.

  Найближчий до підлеглого прямий начальник є його безпосереднім начальником.

  Особи рядового і начальницького складу, які займають рівні посади та не підпорядковані одна одній по службі, можуть бути старшими чи молодшими, що визначається згідно із спеціальним званням.

  У разі спільного виконання службових обов'язків особами рядового і начальницького складу, які не підпорядковані одна одній по службі, старшою вважається особа, яка визначена начальником або займає вищу посаду. При рівних посадах начальником є старший за спеціальним званням.

  У разі тимчасового виконання обов'язків, якщо про це оголошено наказом, начальник користується дисциплінарною владою, передбаченою посадою, яку він обіймає тимчасово.

  Начальники в межах наданих їм повноважень можуть видавати накази, які є обов'язковими для виконання.

  Предыдущая

  3/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст