Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші за званням та посадою Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші...

Стаття 3. Начальники та підлеглі, старші й молодші за званням та посадою

Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2198

  Переглядів

 • 2198

  Переглядів

 • Додати в обране

  Начальник - особа начальницького складу, яка має право віддавати накази та розпорядження, застосовувати заохочення і накладати дисциплінарні стягнення або порушувати клопотання про це перед старшим прямим начальником.

  Начальники, яким особи рядового і начальницького складу підпорядковані по службі хоча б тимчасово, якщо про це оголошено наказом, вважаються прямими.

  Найближчий до підлеглого прямий начальник є його безпосереднім начальником.

  Особи рядового і начальницького складу, які займають рівні посади та не підпорядковані одна одній по службі, можуть бути старшими чи молодшими, що визначається згідно із спеціальним званням.

  У разі спільного виконання службових обов'язків особами рядового і начальницького складу, які не підпорядковані одна одній по службі, старшою вважається особа, яка визначена начальником або займає вищу посаду. При рівних посадах начальником є старший за спеціальним званням.

  У разі тимчасового виконання обов'язків, якщо про це оголошено наказом, начальник користується дисциплінарною владою, передбаченою посадою, яку він обіймає тимчасово.

  Начальники в межах наданих їм повноважень можуть видавати накази, які є обов'язковими для виконання.

  Попередня

  3/21

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст