Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України Стаття 17. Відсторонення від виконання службових обов'язків Стаття 17. Відсторонення від виконання службових о...

Стаття 17. Відсторонення від виконання службових обов'язків

Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1355

  Переглядів

 • 1355

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особа рядового або начальницького складу, щодо якої проводиться службове розслідування, може бути відсторонена від посади із збереженням посадового окладу, окладу за спеціальне звання, надбавок за вислугу років та безперервну службу, інших виплат і надбавок.

  Рішення про відсторонення особи рядового або начальницького складу від посади можуть приймати начальники, яким надано право прийняття на службу або призначення цієї особи на посаду, шляхом видання письмового наказу.

  Тривалість відсторонення від виконання службових обов'язків за посадою не повинна перевищувати часу, передбаченого для проведення службового розслідування.

  Відсторонення від виконання службових обов'язків особи рядового або начальницького складу в разі її появи на службі в стані сп'яніння, відмови або ухилення від обов'язкових медичних оглядів, навчання, інструктажу і перевірки знань з охорони праці та протипожежної охорони може здійснювати також безпосередній або старший прямий начальник без видання письмового наказу на строк до однієї доби.

  Особа рядового або начальницького складу, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею кримінального правопорушення у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, та/або пов’язаного із зловживанням своїм службовим становищем, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

  {Статтю 17 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 245-VII від 16.05.2013 , № 720-IX від 17.06.2020 }

  Особа рядового або начальницького складу, стосовно якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, може бути відсторонена керівником відповідного органу внутрішніх справ від виконання службових повноважень до закінчення розгляду справи судом.

  {Статтю 17 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }

  Попередня

  17/21

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст