Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України Стаття 6. Облік заохочень і дисциплінарних стягнень Стаття 6. Облік заохочень і дисциплінарних стягнен...

Стаття 6. Облік заохочень і дисциплінарних стягнень

Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 890

  Переглядів

 • 890

  Переглядів

 • Додати в обране

  Облік заохочень і дисциплінарних стягнень, що застосовуються до осіб рядового і начальницького складу, ведуть підрозділи по роботі з персоналом органів внутрішніх справ на підставі відповідних наказів.

  Відомості про заохочення та дисциплінарні стягнення, застосовані до осіб рядового і начальницького складу, заносяться в місячний строк до особових справ цих осіб із зазначенням таких даних:

  1) хто, коли та на якій підставі застосував заохочення або наклав дисциплінарне стягнення;

  2) номер і дата наказу про заохочення або накладення дисциплінарного стягнення, відмітка про ознайомлення з наказом та інформація про те, чи не оскаржувався наказ про накладення дисциплінарного стягнення (а в разі оскарження - яке рішення прийнято, ким і коли);

  3) номер і дата наказу про зняття дисциплінарного стягнення або відмітка про закінчення строку його дії.

  Форма та порядок ведення особових справ осіб рядового і начальницького складу затверджуються міністром внутрішніх справ України.

  Попередня

  6/21

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст