Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні Стаття 12. Зобов’язання заявника та інвестора із значними інвестиціями Стаття 12. Зобов’язання заявника та інвестора із з...

Стаття 12. Зобов’язання заявника та інвестора із значними інвестиціями

Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 349

  Просмотров

 • 349

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. У разі прийняття рішення про укладення спеціального інвестиційного договору заявник здійснює заходи щодо утворення інвестора із значними інвестиціями. У разі якщо заявник є юридичною особою, зареєстрованою в Україні, що спеціально утворена для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями і відповідає всім вимогам та обмеженням, встановленим цим Законом, він стає стороною спеціального інвестиційного договору як інвестор із значними інвестиціями.

  До інвестора із значними інвестиціями застосовуються всі вимоги та обмеження, встановлені цим Законом до заявника.

  {Частина перша статті 12 в редакції Закону № 3311-IX від 09.08.2023 }

  2. Заявник повинен володіти 100 відсотками акцій (часток) у статутному капіталі інвестора із значними інвестиціями.

  3. Заявник протягом 15 календарних днів з дня утворення інвестора із значними інвестиціями повинен надати уповноваженому органу інформацію про відносини контролю над інвестором із значними інвестиціями, у тому числі розкрити інформацію про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності.

  4. Зміна відносин контролю над інвестором із значними інвестиціями протягом строку дії спеціального інвестиційного договору здійснюється за попереднім погодженням із Кабінетом Міністрів України.

  Протягом строку дії спеціального інвестиційного договору інвестор із значними інвестиціями зобов’язаний повідомляти уповноважений орган про кожен факт зміни відносин контролю над інвестором із значними інвестиціями, у тому числі з розкриттям інформації про кінцевих бенефіціарних власників, протягом 15 календарних днів з дня виникнення таких змін.

  5. За достовірність інформації, що надається на виконання цієї статті, заявник та інвестор із значними інвестиціями несуть відповідальність згідно із законом. Спеціальним інвестиційним договором можуть передбачатися додаткові санкції у разі порушення заявником та інвестором із значними інвестиціями вимог цієї статті.

  Предыдущая

  12/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст