Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні Стаття 10. Зміст спеціального інвестиційного договору Стаття 10. Зміст спеціального інвестиційного догов...

Стаття 10. Зміст спеціального інвестиційного договору

Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 283

  Просмотров

 • 283

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. За спеціальним інвестиційним договором інвестор із значними інвестиціями та/або заявник зобов’язуються реалізувати інвестиційний проект із значними інвестиціями, що відповідає вимогам, встановленим цим Законом, за рахунок власних та/або залучених коштів, а Кабінет Міністрів України та орган місцевого самоврядування (якщо він є стороною спеціального інвестиційного договору) зобов’язуються в межах своїх повноважень забезпечувати стабільність умов провадження інвестором із значними інвестиціями господарської діяльності для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями та надати державну підтримку у формі та на умовах, визначених цим Законом та спеціальним інвестиційним договором.

  {Частина перша статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3311-IX від 09.08.2023 }

  2. Спеціальний інвестиційний договір укладається на строк, погоджений сторонами, але не більше ніж на 15 років. У спеціальному інвестиційному договорі визначається строк реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями, який не може перевищувати п’ять років з дати укладення такого договору.

  3. Спеціальним інвестиційним договором визначаються форма та обсяг державної підтримки, що надається інвестору із значними інвестиціями для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями протягом строку дії спеціального інвестиційного договору.

  4. Зобов’язання Кабінету Міністрів України та органу місцевого самоврядування (якщо він є стороною спеціального інвестиційного договору) щодо надання державної підтримки, передбаченої спеціальним інвестиційним договором, припиняються з наступного за звітним кварталу, в якому відбулося перевищення обсягу фактично наданої державної підтримки над загальним обсягом державної підтримки, визначеним у спеціальному інвестиційному договорі. Інформація про загальний обсяг державної підтримки та обсяг фактично наданої державної підтримки за спеціальним інвестиційним договором є публічною, вноситься до реєстру інвестиційних проектів із значними інвестиціями та щокварталу розміщується на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

  Предыдущая

  10/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст