Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні Стаття 11. Сторони спеціального інвестиційного договору Стаття 11. Сторони спеціального інвестиційного дог...

Стаття 11. Сторони спеціального інвестиційного договору

Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 316

  Просмотров

 • 316

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Сторонами спеціального інвестиційного договору є держава Україна в особі Кабінету Міністрів України, територіальна громада в особі органу місцевого самоврядування (якщо державна підтримка надається таким органом для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями), інвестор із значними інвестиціями та/або заявник (якщо заявник не є зареєстрованою юридичною особою в Україні, що спеціально утворена для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями і господарська діяльність якої спрямовується виключно на реалізацію інвестиційного проекту із значними інвестиціями та виконання спеціального інвестиційного договору).

  {Частина перша статті 11 в редакції Закону № 3311-IX від 09.08.2023 }

  Предыдущая

  11/19

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст