Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій Стаття 18. Патентно-кон'юнктурні дослідження у сфері трансферу технологій Стаття 18. Патентно-кон'юнктурні дослідження у сфе...

Стаття 18. Патентно-кон'юнктурні дослідження у сфері трансферу технологій

Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 344

  Просмотров

 • 344

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Патентно-кон'юнктурні дослідження проводяться під час розроблення науково-технічних прогнозів розвитку технологій та їх складових, під час їх створення, визначення доцільності набуття та/або передачі прав на них, під час підготовки до виробництва продукції з їх застосуванням.

  2. Патентно-кон'юнктурні дослідження проводяться в установленому законодавством порядку.

  {Частина друга статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

  3. Уповноважений орган з питань реалізації державної політики у сфері трансферу технологій, центральні органи виконавчої влади, Національна академія наук України та галузеві академії наук у межах своїх повноважень координують та забезпечують проведення патентно-кон'юнктурних досліджень за участю розробників відповідних технологій та/або їх складових.

  Розділ IV
  ДОГОВОРИ ПРО ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ

  Предыдущая

  18/24

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст